Książka pt:"Mroczna symfonia"

Powieści, które wydaje Christine Feehan są ewidentnym fenomenem wydawniczym. Każda z powieści, która się ukazała niemalże od razu znalazła się na 1 miejscu listy bestsellerów. To właśnie ta pisarka stworzyła odrębną modę i niepowtarzalny świat, który naśladuje wiele kobiet. Które 3 powieści są godne polecenia? Przeczytaj poniżej.

Mroczna symfonia

W tej powieści główna bohaterka – Antonietta Scarletti uległa poważnemu wypadkowi. Odwiedza ją Byron, który został przez nią zwabiony. Byron uwodzi Antoniettę namiętnymi pocałunkami, mówiąc jej do ucha, że jest kobietą jego życia. Czy jednak wszystko ułoży się po myśli tych kochanków? Tego dowiesz się czytając tą powieść.

Mroczny płomień

Główna bohaterka tej powieści dołączyła do wędrownego zespołu muzycznego, lecz Darios powiedział do niej: “Zawsze trzeba zapłacić jakąś cenę…”. Co kryje się za tym zdaniem wypowiedzianym przez jednego z bohaterów powieści? Dowiesz się tego czytając tą książkę.

Mroczne pożądanie

To 3 wybrana powieść, którą warto przeczytać. Oczywiście pozostałe tomy również.

Dokładniejsze streszczanie Mrocznej Serii Christine Feehan przeczytasz na stronie – https://interksiazka.pl/mroczne-wyzwanie-mroczny-plomien-mroczna-legenda-christine-feehan/