"Brat Papieża"

“Brat Papieża” – recenzja filmu

Film “Brat Papieża” spotkał się z dużą aprobatą ze strony polskiego społeczeństwa. Film opowiada o Edmundzie Wojtyle, który był starszym bratem papieża – Jana Pawła II. Jego opowieść jest poruszająca, ponieważ Edmund był młodym lekarzem, który zmarł zaledwie w wieku 26 lat, ponieważ zaraził się szkarlatyną od własnej pacjentki.

Opinie widzów są bardzo pozytywne. Widzowie uważają film za niezwykle realistyczny, trzymający w napięciu, który porusza wiele nieznanych dotąd wątków z życia papieża Jana Pawła II oraz całej jego rodziny. Można zapoznać się w filmie z najważniejszymi rzeczami, które przytrafiły się braciom w dzieciństwie.

Film cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno ze strony młodych widzów, jak i tych nieco bardziej dojrzałych. Ich zdaniem można czerpać z niego wiele wzorów zachowań, których obecnie brakuje młodemu pokoleniu. Film związany jest z realistycznymi historiami, jest doskonałym odwzorowaniem życia Edmunda Wojtyły oraz Karola Wojtyły przed tym, zanim został on papieżem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *